Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kim Staelens spodziewa się dziecka

Wojciech Lehmann
Wojciech Lehmann
Reprezentantka Holandii Kim Staelens, grająca na co dzień we włoskiej Serie A jest w ciąży. Tym samym rozwiano wątpliwości co do przyczyn nieobecności siatkarki w ostatnich meczach.

Coraz bardziej zagadkowa i intrygująca była nieobecność Kim Staelens w spotkaniach rozgrywanych przez jej klub Asystel Novara. 21 lutego włoski portal volleyball.it podał, że Holenderka jest w ciąży i w związku z tym czeka ją oczywiście dłuższa przerwa w uprawianiu sportu. Sama siatkarka nie kryła radości po usłyszeniu dobrej nowiny. -We wtorek po badaniach dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa. Dla mnie to cudowny dar otrzymany od życia - powiedziała uradowana Staelens.

Reprezentantka Holandii podkreśliła również, że w jej sytuacji zawodowej nie jest to odpowiedni czas na wychowywanie dzieci. Przeprosiła również swoje koleżanki z zespołu i podziękowała za fantastyczna współpracę.

Miejsce Staelens od kilkunastu spotkań w szóstce Asystelu zajmuje doświadczona Rosjanka Irina Kiriłłowa, która prywatnie jest żoną słynnego włoskiego trenera Giovanniego Caprary.

Przypomnijmy, że zespół Astystelu wyeliminował dwa polskie zespoły z rozgrywek Ligi Mistrzyń Enion Energia MKS Dąbrowę Górniczą oraz Bank BPS Fakro Muszyniankę Muszyna.

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL