Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grzegorz Wójtowicz: W takich sytuacjach nie mogę czuć tremy

Paweł Sala
Paweł Sala
Grzegorz Wójtowicz jest reprezentantem kadry B siatkarzy. Młody przyjmujący w nowym sezonie ligowym i pucharowym zagra w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wójtowicz będzie walczył o miejsce w składzie z gwiazdami polskiej siatkówki, jak choćby Pawłem Zagumnym czy Sebastianem Świderskim. - Mam nadzieję, że uda mi się załapać do meczowej dwunastki, a następnie wyjść na boisko. Będzie dobrze - przekonuje.

Nowa-stara "twarz" w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle to Grzegorz Wójtowicz. Młody przyjmujący, reprezentant kadry B, wraca do Kędzierzyna z Jokera Piła. Jakie plany i oczekiwania związane z nadchodzącym sezonem ma siatkarz? - Oczywiście zawsze są jakieś oczekiwania. Chciałbym podnieść swoje umiejętności i uczyć się podpatrując bardziej doświadczonych zawodników na treningach czy w meczach. Mam nadzieję, że uda mi się załapać do meczowej dwunastki, a następnie wyjść na boisko. Będzie dobrze - zapewnia.

W Kędzierzynie-Koźlu Wójtowicz zagra u boku znanych i doświadczonych reprezentantów Polski. Takie nazwiska jak Sebastian Świderski, Paweł Zagumny, Piotr Gacek czy Michał Ruciak mówią same za siebie. Czy młody przyjmujący ZAKSY odczuwa tremę przed występami u boku wielokrotnych reprezentantów Polski oraz gwiazd formatu światowego? - Gdybym w takich sytuacjach czuł tremę to nie miałbym co szukać w tym sporcie. Nazwałbym to raczej szacunkiem. Mi się akurat udało trafić do takiego klubu z takimi zawodnikami. Teraz muszę się z tego cieszyć, a zdenerwowanie może kiedyś przyjdzie - przekonuje.

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Jake Zgłoś
  Włodek 58, chodzi o zwykłą rywalizację sportową i podpatrywanie najlepszych zawodników, a nie o konkretną rywalizację na danej pozycji. Trzeba umieć odczytywać dane newsy, a nie
  Czytaj całość
  mówić z ironią takie rzeczy.
  • Włodek 58 Zgłoś
   Tak,napewno będzie rywalizował z P.Zagumnym i zostanie najlepszym rozgrywającym w PLS-ie.Nie wiedziałem,że to aż tak wszechstronny zawodnik ???

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL