Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kim Staelens zagra w Organice?

Mateusz Minda
Mateusz Minda
Kontuzja Marty Wójcik spowodowała, iż zespół Organiki Budowlanych Łódź w chwili obecnie pozostaje tylko z jedną rozgrywającą, Martą Szymańską. Włodarze z Łodzi rozpoczęli poszukiwania zawodniczki, która uzupełni skład zespołu. Na liście znajdują się podstawowe rozgrywające kadr narodowych.

W Polsce z pewnością nie zagra Alisha Glass. Amerykanka miała świetny sezon reprezentacyjny, jednak 22-letnia siatkarka odrzuciła ofertę, bo mimo kłopotów finansowych klubu chce pozostać w brazylijskim Volei Futuro.

Negocjacje z klubem prowadzi jednak wicemistrzyni Europy z 2009 roku. Ofertę rozważą 28-letnia Kim Staelens (ostatnio Asystel Novara). Z pewnością na jej zainteresowanie ofertą wpłynęły wspomnienia z Atlas Areny, gdzie Holenderki zdobyły srebro, grając na oczach ponad 13 tys. widzów. Problemem są zbyt wygórowane warunki finansowe stawiane przez Holenderkę.

Jeśli nie Staelens to jest duża szansa na pozyskanie 24-letniej Karli Migueliny Echenique, z Dominikany, która występowała w Portorytko, w zespole Carolina Gigantes wraz z Katie Olsovsky. Obecnie reprezentuje barw dominikańskiego Miradoru, który bierze udział w Klubowych Mistrzostwach Świata.

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL