Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Małgorzata Niemczyk otrzymała licencję trenerską

Anna Jawor
Anna Jawor
W poniedziałek Organika Budowlani Łódź zmierzy się ze Stalą Mielec. Spotkanie to będzie debiutem Małgorzaty Niemczyk w roli szkoleniowca łodzianek. Jak informuje Dziennik Łódzki, w piątek zakończyły się wszystkie formalności związane z przyznawaniem licencji trenerskiej byłej siatkarce.

Przyznanie licencji na prowadzenie drużyny w PlusLidze Kobiet oznacza, że Małgorzata Niemczyk będzie mogła samodzielnie kierować swoją ekipą w starciu ze Stalą Mielec. Byłej reprezentantce Polski w ostatnich dniach udało się także uzupełnić swój sztab szkoleniowy. Nową trener od przygotowania fizycznego została Anna Głowacka.

W najbliższym meczu Niemczyk nie będzie mogła jednak skorzystać ze wszystkich zawodniczek, gdyż na uraz ścięgna Achillesa narzeka Joanna Mirek. - Myślę, że Asia nie zagra w Mielcu. Byłoby super, jakby mogła wejść chociaż na zagrywkę. Powiem jednak przewrotnie: jeśli nie będzie mogła zagrać, to będę się cieszyć, że mam ją obok siebie na ławce - powiedziała na łamach Dziennika Łódzkiego Niemczyk.

Więcej w Dzienniku Łódzkim.

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL