Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Holenderki w szoku po zwolnieniu trenera

Anna Jawor
Anna Jawor
W czwartek holenderski związek siatkówki podał informację, że ze skutkiem natychmiastowym rozwiązuje umowę z trenerem reprezentacji Holandii - Avitalem Selingerem. Powodem tej decyzji miały być słabe wyniki kadry siatkarek. Same zawodniczki nie kryją zaskoczenia zaistniała sytuacją.

Avital Selinger przez wiele lat prowadził reprezentację Holandii i dla wielu siatkarek jego zwolnienie jest niemiłą niespodzianką. - Jestem kompletnie zaskoczona. Potrzebuje czasu, by zrozumieć, co tak naprawdę się stało - powiedziała kapitan holenderskiej drużyny, Manon Flier. Ze zdziwieniem tę wieść przyjęła również Kim Staelens. - Jestem zszokowana tą informacją, w ogóle się tego nie spodziewałam. Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba - stwierdziła rozgrywająca.

- Nie rozmawiałyśmy o zmianie trenera podczas mistrzostw Europy. Nie znam szczegółów tej sprawy, ale już w listopadzie gramy kolejny turniej. Uważam, że będzie to bardzo dziwne pojechać na te zawody z nowym szkoleniowcem - dodała Staelens.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL