WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Katarzyna Skorupa: Nie należy skazywać nas na pożarcie

Paweł Sala
Paweł Sala
Reprezentacja Polski siatkarek wyleciała do Turcji walczyć o przepustkę na igrzyska olimpijskie w Londynie w tym roku. Zdaniem kapitan tej drużyny, Katarzyny Skorupy Polki nie są nawet faworytem swojej grupy, ale zespół może odpalić.

Nie oszukujmy się - nie jesteśmy faworytem turnieju, nie jesteśmy nawet faworytem grupy. Ale to nie znaczy, że należy skazywać nas na pożarcie. Mamy naprawdę dobry zespół i jeśli złapiemy świeżość, a atmosfera pozostanie dobra, mamy szansę podjąć walkę. Ten zespół może w Ankarze odpalić. Naprawdę w to wierzę - powiedziała w rozmowie z Przeglądem Sportowym Katarzyna Skorupa, kapitan reprezentacji Polski siatkarek. 

Polki przed wylotem do Ankary zagrały dwa sparingowe spotkania z drużyną narodową Niemiec. Bilans tych meczów jest remisowy, ale w obu walka była niezwykła. Nasi zachodni sąsiedzi również wystąpią w Turcji. - Nie mam nic przeciwko finałowi z Niemkami, ale może już bez takich emocji. Wolę wygrać łatwo i przyjemnie, bez takich dreszczowców - dodała Skorupa.

Źródło: Przegląd Sportowy.

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL