Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Atom Trefl Sopot pozyskał młodą środkową

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
Dziewiętnastoletnia Justyna Łukasik została nową siatkarką mistrza Polski. Utalentowana środkowa związała się z klubem z Sopotu trzyletnim kontraktem.

Justyna Łukasik to była zawodniczka Gedani Gdańsk i Gedani Żukowo. W minionym sezonie wywalczyła mistrzostwo Polski juniorek i została wybrana najbardziej wartościową zawodniczką finału. Jest też trzykrotną wicemistrzynią kraju w kategorii kadetek.

Łukasik jest drugą nową środkową w drużynie Atomu Trefla Sopot. Wcześniej ekipa z Trójmiasta pozyskała doświadczoną Dorotę Pykosz.

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • rzeszowiak Zgłoś
  Temat jest o justynie łukasik a na fotce dorota pykosz ? z drugiej stony trefl pozbywa się doświadczonych zawodniczek kosztem zakontraktowania młodych mniej doświadczonych ,i tym skałdem
  Czytaj całość
  chcą coś ugrać w lidze mistrzyń ?? nie sądze że im się uda.
  • DF Zgłoś
   Szanowna Redakcjo no bez jaj, nie jestem ślepy przecież na zdjęciu jest Pykosz a nie Łukasik. Na razie skład Atomu nie wygląda dobrze, gdyby nie grali w LM to pal licho, ale boję się
   Czytaj całość
   aby nie było kompromitacji w pucharach, bo to już wystawia ocenę całej Polskiej Siatkówce.
   • Lynx Zgłoś
    Kontynuacja tanich transferów (Trefl wyraźnie stawia na koszykarzy), ale podoba mi się to bardziej niż ruch z Pykosz. Rysuje się zespół zdecydowanie słabszy od Dąbrowy.

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL