Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jakub Jarosz: Może po prostu nadszedł nasz czas i to my zaczniemy brylować na świecie

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Brazylia była przez ostatnie lata zmorą reprezentacji Polski. Była, bo zmieniło się to w tegorocznej edycji Ligi Światowej, w której Polacy pokonali aż trzy razy Canarinhos.

- Dużo się zmieniło - trenerzy, zawodnicy. Jesteśmy zupełnie inną drużyną niż kiedyś. Brazylia to nadal potęga, nadal jest bardzo mocnym zespołem, ale my nie czujemy się gorsi. W tym momencie jesteśmy nawet lepsi. Może po prostu nadszedł nasz czas i to my zaczniemy brylować na świecie - powiedział w rozmowie z Przeglądem Sportowym Jakub Jarosz.

Atakujący naszej kadry nie przejmuje się za bardzo tym, że w Final Six Polska prawdopodobnie trafi do grupy z Rosją i po raz kolejny Brazylią. - Brazylijczyków trzeba pytać, czy się nas boją. My ich na pewno nie - stwierdził Jarosz.

Cała rozmowa w Przeglądzie Sportowym.

Polscy siatkarze nie boją się już BrazyliiPolscy siatkarze nie boją się już Brazylii

na Facebooku.

Komentarze (10):

 • MDmaster1212 Zgłoś
  Ja wierzę, że nasi w każdym turnieju mogą wygrać. Forma niech się utrzyma przez cały rok. Albo przez kilka lat!
  • rzeszowiak Zgłoś
   Chcałbym aby nie było tak ,że polacy w lidze światowej dadzą z siebie wszystko ,a w najważniejszym momencie na IO stracą wysoką forme, która jest u wszystkich drużyn przejsciowa,
   Czytaj całość
   żeby osiagnąć wymarzone cele trzeba na nia trafić w odpowiednim momencie aby nagle nie zgasła.
   • rzeszowiak Zgłoś
    do jeat: [quote]Amerykanie pokazali w 2008 roku, że kilka zwycięstw nad Brazylią nigdy nie jest przypadkiem[/quote] Mylisz sieto był przypadek ,wczesniej usowcy w siatke nie istnieli
    Czytaj całość
    dopiero jak przyszedł do nich trener który obecnie trenuje kanadę zaczeli osiągać sukcesy, od czasu kiedy odszedł kadra USA wróciła do swojej słabej optymalnie formy.
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL