Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jenia Grebennikov: Przed własną publicznością zawsze gra się znacznie lepiej

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Siatkarze Rennes Volley 35 w pierwszym meczu rozgrywek Pucharu CEV przegrali z Jastrzębskim Węglem 0:3. W rewanżu zapowiadają jednak doprowadzenie do złotego seta i wyeliminowanie polskiej drużyny.

- Jastrzębie to bardzo mocny przeciwnik, wiedzieliśmy o tym od początku. Przyjechaliśmy do Polski bez dwóch podstawowych zawodników i zdając sobie sprawę ze sporego osłabienia, postanowiliśmy zagrać ten mecz na luzie, bawić się swoją grą. W takiej hali jak ta jastrzębska, przy wspaniałej publiczności, nie było to trudne - powiedział po pierwszym spotkaniu Jenia Grebennikov w rozmowie z serwisem plusliga.pl.

Nominalny libero Rennes Volley nie ukrywa, że rewanżowe spotkanie powinno być znacznie bardziej emocjonujące od pierwszego starcia. - Wysokim zespołem nie jesteśmy, ale staramy się nadrabiać szybkością i techniką. Przed własną publicznością zawsze gra się lepiej, ma się więcej pewności siebie chociażby ze względu na znajomość hali i najbliższego jej otoczenia. Jeżeli zagramy w pełnym składzie, uważam że mamy szansę doprowadzić do złotego seta - przyznał Grebennikov.

Więcej w serwisie plusliga.pl

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL