Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Resovia osłabiona w Cuneo

Tomasz Stawarski
Tomasz Stawarski
Po meczu Resovii Rzeszów z Effectorem Kielce, trener Andrzej Kowal poinformował o tym, iż na meczu rewanżowym w ramach Ligi Mistrzów z włoskim Cuneo, zabraknie aż trzech zawodników.

Z kontuzjami borykają się Olieg Achrem oraz Piotr Nowakowski, którzy nie pojadą do Włoch. Prawdopodobnie w meczu rewanżowym nie zobaczymy też Grzegorza Kosoka, który ostatnie mecze spędził na trybunach z powodu urazów.

- Do Cuneo nie pojadą Achrem i Nowakowski, a prawdopodobnie także Kosok, którzy borykają się z kontuzjami - powiedział po sobotnim meczu Andrzej Kowal - trener Resovii.

Nie jest to dobra informacja dla Resovii, która myśli w Cuneo o zwycięstwie. Brak kluczowych zawodników, stawia ich w gorszej pozycji przed rewanżem. Czy jednak mimo wszystko mistrzów Polski stać na wygraną na obcym terenie i to bez podstawowych zawodników, kiedy u siebie, w pełnym składzie przegrywają spotkanie 0:3?

- Dla nas najważniejsze jest teraz zdrowie zawodników. Odbija się to negatywnie zarówno na treningach, jak i na meczach, jednak póki nie będą w pełni sił, nie będę ryzykował - podsumował szkoleniowiec mistrzów Polski.

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • stary kibic Zgłoś
  Szkoda, że Pit nie zagra. Jemu granie jest bardzo potrzebne, bo ciągle nie jest na swoim poziomie. Perłowski za Kosoka, to jeszcze jest z bólem do zaakceptowania (mniejsza szybkość, ale
  Czytaj całość
  większe doświadczenie), bo forma Wojtka Grzyba jest całkiem przyzwoita. Jeśli mają aspiracje do pierwszego składu, to Kovacevic z Lotmanem muszą grać równo i na przyzwoitym poziomie, Alek musi wykurować się na ligę, gdzie są limity. Najważniejsze, żeby w końcu sypacz widział co dzieje się po drugiej stronie siatki, dociągał piłki i nie wsadzał ataków na minę (wygląda to fatalnie), bo wtedy wszystkim odechciewa się grania.
  • cunn Zgłoś
   pff już się zaczynaja usprawiedliwienia haha
   • Haligówka Zgłoś
    Jezu, już usprawiedliwia swoją porażkę? no, jakoś sobie trzeba radzić, znów 3:0
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL