Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Impel Wrocław ma juz nową rozgrywającą?

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Działacze Impela Wrocław po meczu z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza rozwiązali kontrakt z Kim Staelens. Według nieoficjalnych informacji, klub ustalił już warunki kontraktu z nową rozgrywającą.

Działacze Impela Wrocław postanowili rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z holenderską rozgrywającą Kim Staelens. W poniedziałek zarząd klubu spotkał się z zawodniczką, aby podziękować jej za dotychczasowe występy w barwach wrocławskiego zespołu. Oficjalnie powodem podjęcia takiej decyzji były problemy osobiste siatkarki.

Wszystko wskazuje jednak na to, że już niebawem do drużyny dołączy nowa rozgrywająca. Według nieoficjalnych informacji klub porozumiał się z Agnieszką Rabką. Zawodniczka przed rokiem postanowiła zawiesić karierę siatkarską i urodzić dziecko oraz dokończyć studia doktorskie. Wówczas przyznała jednak, że po urlopie macierzyńskim będzie chciała powrócić do czynnego uprawiania sportu.

Agnieszka Rabka w swojej bogatej karierze reprezentowała m.in. barwy
Wisły Kraków, Stali Mielec, SCU Emlichheim, KPSK Stali Mielec, BKS Stali Bielsko-Biała, Centrostalu Focus Park Bydgoszcz i Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna. Na swoim koncie posiada m.in. złoty medal mistrzostw Polski (2008, 2009, 2011), Superpuchar Polski (2009, 2011) i Puchar Polski (2011).

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • Moderator Zgłoś
  Kim w poprzednim sezonie nie grała, Rabka też więc mówiąc krótko zamienił stryjek siekierkę na kijek ;)
  • GSH Zgłoś
   No fakt, że Aga ratowała Muszynie tyłek w wielu ważnych meczach (finały MP/PP), zastępując czy to Izę czy Milenę. Ale skoro nie przygotowywała się do sezonu w ogóle, to może być
   Czytaj całość
   początkowo nieciekawie. Ujemne brawa dla działaczy Impela, którzy chyba kupowali zawodniczki kierując się nazwiskiem, a nie formą w [b]poprzednim[/b] sezonie.
   • Ela Zgłoś
    No proszę, na kłopoty Agnieszka. Przez lata niedoceniana w Muszynie - traktowana jak "koło ratunkowe" i w wielu meczach nie pozwoliła drużynie utonąć. Moim zdaniem strzał w 10. Tylko
    Czytaj całość
    czy prezes Serwiński nie przelicytuje prezesa Grabowskiego, bo trenerowi Serwińskiemu spaghetti chyba już nie smakuje, albo na odwrót? Eee... sama się pogubiłam.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL