WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Liga chińska: Druga porażka Skowrońskiej

Anna Jawor
Anna Jawor
Evergrande Kanton nie wiedzie się przed własną publicznością. Siatkarki znad Rzeki Perłowej po raz drugi z rzędu musiały przełknąć gorycz porażki.

Początek sezonu nie zapowiadał problemów podopiecznych Jenny Lang Ping w lidze. Evergrande wygrało dwa spotkania na wyjeździe i na takie same osiągnięcia liczyło w pojedynkach we własnej hali. W Kantonie jednak mistrzynie Chin na razie tylko przegrywają. W ostatnią sobotę uległy 2:3 ECE Jiangsu, a we wtorek musiały uznać wyższość drużyny BAIC Motors Beijing.

Rywalki pokonały ekipę Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty 3:1. O losach całego starcia zadecydował trzeci set, w którym po wyrównanej walce gospodynie meczu poniosły porażkę 24:26. Zwycięstwo w tej partii dodało animuszu BAIC Motors Beijing. Przyjezdne w ostatniej odsłonie triumfowały 25:17.

Katarzyna Skowrońska-Dolata swój występ może zaliczyć do w miarę udanych. Jak informuje oficjalna strona reprezentantki Polski, "Skowronek" zdobyła dla swojego klubu 19 punktów atakiem. Jej skuteczność wyniosła 40 procent. Atakująca popisała się również jednym asem serwisowym.

Evergrande Kanton - BAIC Motors Beijing 1:3 (19:25, 25:15, 24:26, 17:25). 

Liga turecka: Nieudany weekend Polek  

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL