Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dick Kooy w Maceracie

Tomasz Stawarski
Tomasz Stawarski
Holenderski przyjmujący Dick Kooy został wypożyczony przez zespół mistrza Włoch do końca sezonu. Siatkarz ma zastąpić kontuzjowanych Savaniego i Kovara.

Dick Kooy to reprezentant Holandii. Przyjmujący został wypożyczony z Casa Modeny do końca sezonu i ma zastąpić wykluczonych na kilka miesięcy Jiriego Kovara i Christiana Savaniego

- Mój przyjazd jest nagły i niespodziewany. Jednak bardzo cieszę się z możliwości gry w zespole z najwyższymi aspiracjami zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi. Gra w Lube będzie ogromną okazją dla mojej osoby. Jestem dumny i zaszczycony tym, że złożono mi taką ofertę i dam z siebie wszystko - powiedział siatkarz.  

Dick Kooy będzie nosił w zespole Lube Banca Macerata koszulkę z numerem 16. Jego największymi życiowymi sukcesami są zdobycie pucharu i mistrzostwa Holandii.

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • kitten Zgłoś
  cecco piszesz kompletnie bez sensu, bez obrazy ;) Simone Parodi to reprezentant Włoch od wielu lat i stał się gwiazdą dużo wcześniej zanim przyszedl w ubiegłym sezonie do Lube. To
  Czytaj całość
  człowiek Cuneo i tam rozkwitł. Tak naprawdę to właśnie odkąd jest w Lube, ma słaby okres w karierze bo miał ciężką kontuzję i stracił swój impet, teraz musi odbudowywać swoją pozycję zarówno w klubie jak i w reprezentacji.
  • kitten Zgłoś
   @Cecco chłopie, co ty wyplatasz xD Parodi nie jest żadnym wychowankiem, bo dołączył do Lube dopiero w ubiegłym sezonie jako ukształtowany zawodnik i gwiazda włoskiej siatkówki.
   Czytaj całość
   Podobnie Savani, którego w momencie przyjścia do Lube nie można nazwać żadną "pół-gwiazdą" tylko gwiazdą pełną gębą z gwiazdorskim kontraktem, mającą zastąpić Świderskiego. Travica poczyna sobie tak jak zawsze, czyli przeciętnie, a Omrcen wyfrunął do Japonii. Lube ma swoją szkółkę siatkarską i ma trochę wychowanków, ale akurat nie są to gwiazdy z pierwszych stron gazet.
   • mcaga Zgłoś
    Tylko pytanie: w którą stronę to szło, bo się nie orientuję aż tak dobrze w lidze włoskiej? Czy oni "wychowali" zawodników, ktorzy byli tak dobrzy, ze trafili pozniej do kadry Włoch?
    Czytaj całość
    Czy może pozyskali z innych klubów zawodników, ktorzy byli juz reprezentatami kraju?Jesli 1 - to tylko chwalic. Jestli 2 - kto ma kase, ten ma wszystko.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL