Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Liga chińska: Porażka Evergrande, kiepski dzień Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty

Anna Jawor
Anna Jawor
ECE Jiangsu ma patent na wygrywanie z Evergrande Kanton. Mistrzynie Chin po raz drugi w tym sezonie nie poradziły sobie w starciu z tym rywalem.

Pięć setów walki i znowu porażka. Podopieczne Jenny Lang Ping nie potrafią wygrać z ECE Jiangsu ani we własnej hali, ani na wyjeździe. We wtorek, tak samo jak w premierowym pojedynku tych zespołów, przez całe spotkanie zwycięstwo przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie to przeciwniczki Evergrande zachowały więcej zimnej krwi w tie-breaku i zapisały na swoim koncie drugi triumf nad drużyną znad Rzeki Perłowej w obecnych rozgrywkach.

Mistrzyniom kraju do wygranej na pewno zabrakło dobrej gry Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty. Polka nie była w stanie powtórzyć swojego dobrego występu z soboty, gdy zdobyła 26 "oczek" i atakowała ze wspaniałą skutecznością 65 procent. W meczu z ECE Jiangsu atakująca miała ogromne problemy ze skończeniem piłek. Na 40 prób tylko 9 zamieniło się w punkty dla Evergrande, co dało "Skowronkowi" jedynie 23 procent skuteczności. Do swojego skromnego dorobku nasza reprezentantka dodała jeden punktowy blok.

ECE Jiangsu - Evergrande Kanton 3:2 (20:25, 25:20, 28:30, 25:22, 15:11).

Liga chińska: Koncertowa gra Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty!  

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL