Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szóstka 17. kolejki Orlen Ligi wg SportoweFakty.pl

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Za nami 17. kolejka spotkań rozgrywek Orlen Ligi. Pora więc docenić zawodniczki, które w miniony weekend szczególnie się wyróżniły. Jak zwykle nie zabrakło miejsca dla młodych i utalentowanych.

Irina Archangielska w dalszym ciągu imponuje znakomitą formą (fot. ptps.pila.pl)Irina Archangielska w dalszym ciągu imponuje znakomitą formą (fot. ptps.pila.pl)
Rozgrywająca:Irina Archangielska  (PTPS Piła)

W historii polskiej siatkówki najstarszą grającą zawodniczką jak dotychczas była Anna Śliwińska, która karierę zakończyła w belgijskim Eburon Tongeren w wieku 48-lat. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem ten wynik poprawi Irina Archangielska. Urodzona w Uzbekistanie siatkarka imponuje formą, kondycją i nic nie wskazuje na to, aby szybko miała przymierzać się do sportowej emerytury. W sobotni wieczór poprowadziła swoje koleżanki do niespodziewanego zwycięstwa nad Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza i sprawiła, że kibice w Pile powoli zaczynają zapominać o Marinie Katic. Pilscy działacze natomiast zacierają ręce z zadowolenia po tak udanym transferze. szkoda tylko, że  odbył się on w cieniu skandalu z chorwacka rozgrywajacą.

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL