Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bajeczne propozycje dla zawodników ZAKSY

Damian Gapiński
Damian Gapiński
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to jedyny nasz przedstawiciel w Final Four. Niezależnie od wyniku w turnieju finałowym Ligi Mistrzów siatkarzy, zawodnicy polskiego klubu nie będą narzekali na brak ofert.

Daniel Castellani doprowadził ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle do Final Four tegorocznej Ligi Mistrzów. Wynik polskiego zespołu został dostrzeżony w Europie. Bardzo chętnie szkoleniowca ZAKSY zatrudniłyby rosyjskie i tureckie kluby. Jeden z nich - Fenerbahce Stambuł oficjalnie potwierdza zainteresowanie Castellanim. - Daniel kolejny raz udowodnił, że zalicza się do światowej czołówki. Mój klub jest zdeterminowany, by go znów sprowadzić do Stambułu - powiedział dla Przeglądu Sportowego Dariusz Stanicki, dyrektor klubu.

Obok Castellaniego duże zainteresowanie wzbudza Luiz Felipe Fonteles. Brazylijczyk przed sezonem nie był upatrywany w gronie gwiazd. Udany sezon spowodował jednak, że on również nie będzie musiał narzekać na brak ofert. Zarówno Castellani, jak i Fonteles nie chcą póki co komentować doniesień medialnych na temat transferów i podkreślają, że skupiają się w tej chwili wyłącznie na turnieju finałowym. O tym, że zagraniczne kluby będą chciały zatrudnić tę dwójkę, wiedzą jednak w kędzierzyńskim teamie. - Słyszymy o ogromnym zainteresowaniu Fontelesem i naszym trenerem, ale nie mamy zamiaru tylko bezradnie rozkładać rąk. Prowadzimy rozmowy z Danielem i Felipe na temat przedłużenia kontraktów. Wierzę że nam się to uda. Trener zaproponował rozwiązanie, które wydawało się korzystne dla obu stron. Fonteles z kolei nie był na naszym rynku znanym zawodnikiem i w momencie podpisania umowy z nim nie chcieliśmy ryzykować. Brazylijczyk okazał się strzałem w dziesiątkę i spodziewam się, że jego forma pomoże nam odnieść sukces w Omsku - powiedziała dla Przeglądu Sportowego prezes ZAKSY Sabina Nowosielska.

Źródło: Przegląd Sportowy

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • rzeszowiak Zgłoś
  do speeder2you: [quote]Co do Castelaniego, sam nie wiem, bo z tym Ferenbace, to jakaś padaka jest, niby skład jest, ale gry nie ma.[/quote] Co ty gadasz, jaki jest skład w Fenerbace , same
  Czytaj całość
  leszcze grają ,żaden trener z górnej półki który chce osiagać sukcesy tam nie pójdzie, bo liga turecka siatkarzy nie istnieje.
  • rzeszowiak Zgłoś
   do Eroll: [quote]I rozleci się zespół w cholerę. Cały misterny plan też... [/quote] Sam się rozlecisz, na podstawie jakiegoś luźnego artykułu w ten sposób życzysz Zaksie ??
   • rzeszowiak Zgłoś
    [quote]Bardzo chętnie szkoleniowca ZAKSY zatrudniłyby rosyjskie i tureckie kluby. Jeden z nich - Fenerbahce Stambuł oficjalnie potwierdza zainteresowanie Castellanim(...)[/quote]Won
    Czytaj całość
    tatarskie ś....ie pomażyć to sobie mozecie,Castellani nawet na syambuł nie chciałby patrzeć zresztą co może z TAKIM GÓ....NYM KLUBEM OSIAGNĄĆ ,W ZAKSIE MA WSZYSTKO CO POTRZEBA, my też chcielibyśmy Agameza ,trenara Izmiru Glenna Hoaga ale wszystkiego mieć nie można.
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    PRZEJDŹ NA WP.PL