Najnowsze Wyniki/Kalendarz

To była dobra nauka - komentarze po meczu Zenit Kazań - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Agnieszka Kaszuba
Agnieszka Kaszuba
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała z Zenitem Kazań i zajęła czwarte miejsce w finale Ligi Mistrzów. - Mam nadzieję, że następnym razem osiągniemy lepszy rezultat - przyznał Daniel Castellani.

Władimir Alekno (trener Zenitu Kazań): Podobnie jak wczoraj, zespół, który popełnił mniej błędów własnych, odniósł zwycięstwo. W półfinale nie poradziliśmy sobie z tym zadaniem, ale dzisiaj wszystko wyglądało znacznie lepiej. Zredukowaliśmy nasze błędy do minimum, w przeciwieństwie do ZAKSY. Muszę przyznać, że Valerio Vermiglio świetnie kierował naszą grą i dzięki temu mogliśmy wykorzystać pierwsze tempo. Brązowy medal nie jest tym, czego oczekiwaliśmy przyjeżdżając do Omska, ale to wciąż wartościowy wynik dla klubu i moich zawodników. Zakończyliśmy europejski sezon i teraz skupimy się na lidze rosyjskiej.

Daniel Castellani (trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Zagraliśmy w Omsku z bardzo mocnymi rywalami. Biorąc pod uwagę, że dla większości moich zawodników było to pierwsze Final Four w karierze, uważam czwarte miejsce za dobrą naukę. Mam nadzieję, że następnym razem osiągniemy lepszy rezultat.

ZAKSA bez medalu - relacja z meczu Zenit Kazań - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • jaet Zgłoś
  Z drugiej strony FF wygrywa zespół, w składzie którego brylują niechciani niedawno w +L Nilsson (MVP turnieju) i Divis. Ze składu Nowosybirska w FF mieli okazję grać tylko Divis i chyba
  Czytaj całość
  Butko...
  • stary kibic Zgłoś
   I słowa Castellaniego oddają wszystko - dobrze, że zagraliśmy w FF.. ZAKSA wydaje się być klubem budującym skład z głową - co roku jakieś solidne wzmocnienie. To dobrze świadczy o
   Czytaj całość
   decydentach. Wydaje się, że powoli dorasta do tego też Jastrzębie, choć wybór Bernardiego nie dawał takich nadziei. Następnym klubem układanym z głową wydaje się Delecta - im potrzebny jest inny budżet. Nie mamy co narzekać na Plusligę - doświadczenie wypracowuje się latami.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL