Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Francesca Piccinini zagra w Brazylii?

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
Gwiazda włoskiej siatkówki może trafić do ekipy wicemistrzyń Brazylii - donoszą media z Kraju Kawy. Przyjmująca zamierza opuścić swój obecny klub, Duck Farm Chieri Torino.

Te doniesienia nie powinny budzić zdziwienia; sytuacja finansowa Duck Farm Chieri Torino już od dawna jest nie do pozazdroszczenia i coraz bardziej prawdopodobny jest upadek klubu. Kontrakt Francesci Piccinini, która przyszła do zespołu z Piemontu po długim okresie gry dla Foppapedretti Bergamo, obowiązuje do końca maja i wątpliwe jest, by utytułowana zawodniczka przedłużyła umowę z klubem, który wciąż jest jej winny większość wypłat za miniony sezon ligi włoskiej.

Jeśli wierzyć doniesieniom z Brazylii, "Picci" negocjuje warunki kontraktu z Sollys Osasco, srebrnym medalistą Superligi. Drużyna Luizomara de Moury przechodzi przebudowę po nieudanej próbie obrony mistrzostwa kraju: Osasco opuściła już Fernanda Garay, mówi się o transferze Jaqueline. Piccinini ma już w swoim CV grę w Brazylii, w sezonie 1998/9 występowała ona w Rio de Janeiro Volei Clube.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • rzeszowiak Zgłoś
    [quote]Francesca Piccinini zagra w Brazylii?[/quote]Piczi piękna - dawaj do Chemika, w Policach będzie ci jak w niebie. :)))) hahahah po co masz tułać się po jakiś buszach.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL