Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Serie A: Trentino Volley bez kluczowego zawodnika w decydującym o mistrzostwie Włoch pojedynku!

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Brazylijski rozgrywający Trentino Volley, Raphael Vieira de Oliveira nie zagra w piątym, a zarazem decydującym o mistrzostwie Włoch spotkaniu!

Raphael Vieira de Oliveira doznał w niedzielnym meczu przeciwko Coprze Piacenza złamania drugiego paliczka trzeciego palca u prawej ręki. Tym samym sezon dla Brazylijczyka dobiegł końca.

Czy Trentino Volley zdoła wywalczyć mistrzostwo Włoch bez Raphaela?Czy Trentino Volley zdoła wywalczyć mistrzostwo Włoch bez Raphaela?
Strata podstawowego rozgrywającego przez Trentino Volley przed 5. meczem finałowym włoskiej Serie A, może okazać się brzemienna w skutkach. Raphaela będzie musiał zastąpić Giacomo Sintini, który w tym sezonie pojawiał się na parkiecie bardzo rzadko.

Decydujące o scudetto spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 12 maja o godzinie 17:00.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Serie A: One man show - Zlatanov przywrócił Coprze szansę na Scudetto!Ćwierćfinalista ligi włoskiej nie wystąpi w kolejnym sezonie w Serie A

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL