Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Atom zatrzymuje złotą libero

Anna Kossabucka
Anna Kossabucka
Po obronie złotego medalu mistrzostw Polski, nadchodzi czas na personalne decyzje dotyczące składu Atomówek w kolejnym sezonie.

Jedną z pierwszych decyzji jest podpisanie kontraktu na kolejne dwa lata przez libero sopockiej ekipy, Mariolę Zenik. Zgodnie z zapowiedziami władz klubu, budowanie zespołu rozpoczęło się od rozmów z zawodniczkami, które broniły barw drużyny w tym sezonie.

Mariola Zenik postanowiła pozostać w SopocieMariola Zenik postanowiła pozostać w Sopocie

- Taka zawodniczka jak Mariola, która jest symbolem polskiej siatkówki, stanowi o sile każdego zespołu – mówi prezes sopockiego klubu, Roman Szczepan Kniter. - Mariola udowodniła swoją wartość w minionym sezonie, dlatego tym bardziej cieszy mnie, że szybko wyraziła chęć pozostania w naszej drużynie - dodał po chwili.

Dla Zenik tegoroczny złoty medal nie był pierwszym w karierze. Po tytuły mistrzyni Polski sięgała już trzykrotnie. Oprócz tego, libero ma na swoim koncie cztery srebrne medale a także jeden brązowy.

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Hakun Matata Zgłoś
  Zatrzymują chyba z braku laku, bo lepsze od niej, jak Kryśka i Majka zwyczajnie pozajmowane. Nigdy nie przepadałem za Zenik z uwagi na to, że dziewczyna jak mało która pieści się ze
  Czytaj całość
  sobą. Prawdziwa libero, jak choćby wspomniana Kryśka, to rzuci się co sił z pełnym poświęceniem do piłki, w wyciągniętymi do przodu [b]obiema[/b] rękami.Firmowy znak rozpoznawczy Zenik to natomiast, rzucić się na pół gwizdka z jedną ręką podgiętą pod siebie, chyba tylko po to, aby upadając cycków se nie potrzaskać. A co za tym idzie jej gra traci na efektywności.Kryśka.... Ta to ma prawdziwe i rasowe pady !-!-! Aż miło podziwiać.Libero co się zowie!

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL