Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Duże wzmocnienia Ślepska Suwałki

Jakub Artych
Jakub Artych
W ekipie z Podlasia w nowych rozgrywkach zobaczymy kilka nowych twarzy. Szkoleniowcem Ślepska został dobrze znany Piotr Poskrobko, który wraca do Suwałk po dwóch latach przerwy.

Do tej pory z drużyny z Suwałk odeszło czterech zawodników: Jakub Peszko (Avia
Świdnik), Mateusz Leszczawski (Chemes Humenne - SVK), Adrian Buchowski (KS Milicz) oraz Rafał Sobański (szuka klubu). Na chwilę obecną zarząd Ślepska jest bliski zakontraktowania dwóch nowych graczy. - Warunki mamy wstępnie uzgodnione, pozostało dopięcie szczegółów i ustalenie terminu podpisania kontraktów - przyznał na łamach ślepsksuwałki.pl Michał Wiszniewski, prezes Ślepska.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Pierwszym z nich jest przyjmujący Krzysztof Modzelewski. 21-letni zawodnik karierę siatkarską zaczynał w UKS Herkules Ełk. W poprzednich dwóch sezonach reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała, który notabene w nowym rozgrywkach zagra w PlusLidze.

Kolejnym graczem jest libero Krzysztof Andrzejewski, który przez ostatnie dwa sezony występował w Stal AZS Nysa. Doświadczony zawodnik w swojej karierze grał między innymi w Delekcie Bydgoszcz czy AZS UAM Olsztyn. 30-letni siatkarz związał się z nowym klubem rocznym kontraktem.

Andrzejewski zagra w SuwałkachAndrzejewski zagra w Suwałkach

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL