Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wiele do poprawy, zwłaszcza w obronie - komentarze po meczu Brazylia - Polska

Agnieszka Kaszuba
Agnieszka Kaszuba
Piotr Makowski nie miał wiele do powiedzenia po meczu z Brazylią. Trener podkreślił klasę przeciwnika. Katarzyna Skowrońska natomiast zaznaczyła, że Polki potrzebują więcej czasu na poprawę gry.

José Roberto Guimarães (trener reprezentacji Brazylii): W pierwszym secie byliśmy nieco nerwowi i z tego powodu popełniliśmy za dużo błędów. Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie. Polki mają ogromny potencjał w zagrywce. Teraz skupiamy się na meczu z Rosjankami. Będziemy musieli odrzucić je od siatki i zatrzymać Natalię Obmoczajewą.

Fabiana Claudino (kapitan reprezentacji Brazylii): Zaczęłyśmy nerwowo i przez to w wielu akcjach Polki mogły z łatwością przejąć piłkę. W drugiej partii poprawiłyśmy nasz serwis i obronę i od tego momentu grało się nam znacznie łatwiej.

Piotr Makowski (trener reprezentacji Polski): W pierwszej i czwartej partii pokazaliśmy naprawdę dobrą formę. Brazylia to jednak bardzo trudny przeciwnik.

Katarzyna Skowrońska-Dolata (kapitan reprezentacji Polski): To był nasz pierwszy mecz od dawna. Mamy nowy zespół który musi jeszcze wiele poprawić w swojej grze, zwłaszcza obronnej. To trudne, bo dopiero co zaczęłyśmy razem pracować.

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL