Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Hitowy transfer Volero Zurich!

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
Szwajcarski klub, który będzie rywalem dąbrowskiego MKS-u w LM 2013/14, zakontraktował legendarną chorwacką zawodniczkę, która w czerwcu zamierzała... kończyć karierę.

Nowa atakująca Volero Zurych, Ukrainka Alesja Rychliuk (MVP i złota medalistka minionego sezonu ligi koreańskiej) w wywiadzie dla rodzimej federacji siatkarskiej zdradziła, że szwajcarski klub już niedługo zamierza ogłosić zakontraktowanie jeszcze jednej nowej zawodniczki. Mowa o Nataszy Osmokrović, która jeszcze do niedawna reprezentowała Dynamo Moskwa

Wiadomość o nowym klubie słynnej Chorwatki może dziwić, ponieważ sama Osmokrović ogłosiła w maju br. zawieszenie butów na kołku, co tłumaczyła zawodowym wypaleniem. - Ostatnie lata były dla mnie bardzo męczące, stresujące i nie czułam już dawnej miłości do siatkówki, głównej przyczyny tego, że właśnie tym się zajmowałam. Już za młodu założyłam sobie, że skończę z tym sportem, jeżeli nie będę czuła przyjemności z grania - tłumaczyła doskonała przyjmująca. Najwyraźniej lukratywna oferta od czołowego szwajcarskiego zespołu zachęciła zawodniczkę do zmiany decyzji o sportowej emeryturze.

Drużynę Volero, która w nadchodzącym sezonie będzie rywalem Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza w fazie grupowej Ligi Mistrzyń, zasiliły niedawno m.in. japońska przyjmująca Yuko Sano, Kubanka Kenia Carceres i Karine Guerra de Souza z ekipy wicemistrza Brazylii Sollys Osasco.

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL