Najnowsze Wyniki/Kalendarz

ME 2013: Igor Kolaković: Brąz będzie dla nas jak złoto

Tomasz Stawarski
Tomasz Stawarski
Szkoleniowiec Serbów przyznał, że jego zespół popełnił zbyt dużo błędów jak na mecz z tak silną drużyną jaką jest Rosja. Zapowiada, że będą walczyć o medal jak o złoto.

- Jesteśmy jeszcze młodą drużyną i to dla nas jest nowe doświadczenie. Nie zagraliśmy w sobotę dobrego spotkania. Nasz serwis był zły. Rosja jest świetną drużyną i z nią nie można pozwolić sobie na żadne braki - przyznał Igor Kolaković, szkoleniowiec Serbów.

Serb zdaje sobie sprawę z wagi niedzielnego meczu i obiecuje, że jego drużyna będzie walczyła o medal z całych sił. - Cieszymy się, że udało nam się dojść tak daleko. Nadal walczymy o medal i będzie on dla nas jak złoto. Sukcesem było już dotarcie do półfinału mistrzostw - powiedział.

Zapytany o przygotowanie stadionu Parken, na którym jeszcze w piątek panował chłód odpowiedział. - Dzisiaj stadion Parken był dobrze przygotowany. Było cieplej niż wczoraj na treningach. Nie gra się tu łatwo, bo jest to ogromna przestrzeń.

A kto jego zdaniem zdobędzie złoto? - Nie chcę typować, ale wydaje mi się, że to Rosja zdobędzie mistrzostwo. My w niedzielę zrobimy wszystko żeby zdobyć medal i damy z siebie wszystko - zakończył.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL