Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Lotos Trefl Gdańsk zagra z PGE Skrą Bełchatów 27 listopada w Ergo Arenie

Dobrosław Mańkowski
Dobrosław Mańkowski
Mecz z siedmiokrotnym mistrzem Polski będzie ostatnim spotkaniem Lotosu Trefla w ERGO Arenie w 2013 roku. Pojedynek przełożono z 28 grudnia na 27 listopada. Bilety są już w sprzedaży.

Początkowo spotkania 12. kolejki miały być rozegrane 28 grudnia, jednak na wniosek klubów, których zagraniczni zawodnicy zaangażowani będą w eliminacje siatkarskiego mundialu, przeniesiono je na 22 lutego 2014 roku. Wtedy jednak ERGO Arena będzie już wyłączona z użytku i przygotowywana do lekkoatletycznych mistrzostw Świata. Dlatego gdańskiemu klubowi zależało na przełożeniu terminu meczu z PGE Skrą.

Kluby i władze PlusLigi doszły do porozumienia i ostatecznie mecz Lotosu Trefla Gdańsk  z PGE Skrą Bełchatów odbędzie się w środę, 27 listopada, o godzinie 19.00. Gdańszczanie w ERGO Arenie rozegrają zatem dwa mecze w ciągu sześciu dni, bowiem już w najbliższy piątek, 22 listopada, o godzinie 18.00 żółto-czarni zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom – niedawnym pogromcą bełchatowian.

- Zależało nam, by mecz z PGE Skrą zagrać w ERGO Arenie. Spotkania z tym rywalem są zawsze dla gdańskich kibiców siatkarskim świętem i teraz ponownie liczymy na wielotysięczną frekwencję. Szykuje nam się wspaniałe, zacięte widowisko, bowiem obie drużyny praktycznie sąsiadują ze sobą w tabeli, a w naszym zespole występuje pięciu reprezentantów Polski
– powiedział Piotr Należyty, prezes Lotosu Trefla.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL