WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Patrycja Polak oficjalnie zaprezentowana we Włoszech

Anna Jawor
Anna Jawor
Patrycja Polak stawia pierwsze kroki w Italii. Nasza przyjmująca została oficjalnie zaprezentowana jak zawodniczka Crovegli Reggio Emilia.

W sobotę była siatkarka Impela Wrocław spotkała się z włoskimi dziennikarzami. Ci podkreślają, że młoda Polka ujęła ich nieśmiałością, uśmiechem i doskonałą znajomością języka angielskiego.

- Wochy i Crovegli to wielka okazja dla mnie. Liga włoska jest jedną z najtrudniejszych na świecie, będę mogła poprawić tu swoją grę. Wiem, że celem drużyny jest utrzymanie. Mam nadzieję, że będę czerpała dużo satysfakcji z gry - powiedziała na konferencji prasowej Patrycja Polak. Zawodniczce podoba się miasto, klub i atmosfera, która w nim panuje. 23-latka związała się z Crovegli Reggio Emilia do końca obecnego sezonu Serie A2

Zadowolony z pozyskania Polak jest trener drużyny - Davide Baraldi. - Jestem pod wrażeniem. Ona chce się uczyć, prosi o wskazówki i wyjaśnienia, co jeszcze może poprawić - stwierdził.

Przyjmująca w barwach Crovegli zadebiutuje już w niedzielę, jej zespół tego dnia zmierzy się z liderem rozgrywek - Metalleghe Sanitars Montichiari. Szkoleniowiec zapowiedział, że polska siatkarka ten pojedynek rozpocznie na ławce rezerwowych.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz! 

Patrycja Polak odchodzi z Impela  

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL