Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Orlen Liga: Decydujące starcie o 5. miejsce na żywo!

Relację prowadzi :autor:
Paweł Sala
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 3:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 15:9)Bielszczanki przegrywały już 0:2 w setach, ale odrobiły straty i po tie-breaku pokonały ekipę z Muszyny. BKS kończy rozgrywki na piątym miejscu, gwarantującym udział w pucharze Challenge w przyszłym roku.
Skomentuj0
[ Anuluj ]Odpowiadasz na komentarz:

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 12:7)Trener Serwiński wziął czas na żądanie i jego drużyna odrobiła sporo strat, jednak czy nie za późno?
    Skomentuj0

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 10:3)Przewaga Aluprofu urosła już do siedmiu "oczek" i BKS jest bardzo blisko triumfu w tym spotkaniu.
      Skomentuj0

• BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 6:0)Kolejny skuteczny atak gospodyń w wykonaniu Beier! Od początku tie-breaka Mineralne nie zdobyły jeszcze punktu.
        Skomentuj0

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 3:0)Trzy punkty z rzędu miejscowych. Mirosław Zawieracz może być zadowolony z postawy swojej drużyny, która nabrała wiatru w żagle po dziesięciominutowej przerwie po drugim secie.
          Skomentuj0

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13)BKS triumfuje w czwartym secie i odrabia straty. O losach rywalizacji zadecyduje tie-break.
            Skomentuj0

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 21:11)Skuteczna Lis ze środka. Wszystko wskazuje na to, iż będziemy mieli piąty set, który rozstrzygnie o końcowym miejscu obu ekip w tabeli i grze w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.
              Skomentuj0

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 16:9)Mineralne popełniają błędy, a gospodynie grają konsekwentnie w ataku. Przewaga bielszczanek jest już bardzo duża i sytuacja w meczu zmieniła się diametralnie.
                Skomentuj0

Skomentuj0

• BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 10:6)Dwa "oczka" z rzędu bielszczanek, które utrzymują prowadzenie.