Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wytze Kooistra odchodzi z Czarnych!

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Odpowiedź miał dać do 15 maja, ale dostał jeszcze jeden dzień zwłoki. Holenderski atakujący, bo o nim mowa, w najbliższym sezonie nie będzie reprezentował barw klubu z Radomia. Zagra w Turcji.

- Wytze otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę, z którą pod względem finansowym nie możemy konkurować, ale powiedział mi, że raczej z niej nic nie będzie i na 80 procent podpisze umowę z nami - mówił jeszcze tydzień temu Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych.


Wytze Kooistra miał czas do 15 maja na podjęcie decyzji w sprawie swojej przyszłości. Dostał jednak jeszcze jeden dzień zwłoki, który... zmienił sytuację diametralnie. Atakujący nie przedłużył bowiem kontraktu z klubem z Radomia, decydując się na grę w lidze tureckiej. - W ostatniej chwili otrzymał propozycję z Turcji - potwierdza Sławomir Monik, rzecznik prasowy Czarnych.

- Wydawało się, że Wytze pozostanie z nami. Przed wyjazdem do Holandii uzgodniliśmy warunki finansowe. Wytze nie krył, że jest bardzo zadowolony z pobytu w Radomiu. Wiem, że odrzucił kilka innych atrakcyjnych finansowo ofert z naszego kraju. Niestety, z zagraniczną nie byliśmy w stanie konkurować - komentuje Prygiel.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!

Wojciech Żaliński nowym nabytkiem Cerradu Czarnych Radom!

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL