Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Czas rozstań w Atomie Treflu Sopot

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
Brązowy medalista Orlen Ligi kompletuje kadrę przed kolejnym sezonem. Wiadomo już które zawodniczki rozstaną się z drużyną.

Zespół z Sopotu u progu nowych rozgrywek czekają istotne zmiany kadrowe. Mała rewolucja zaczęła się od sztabu szkoleniowego. Z Atom Treflem Sopot jeszcze przed końcem sezonu rozstał się trener Teun Buijs. Wiadomo już, że jego następcą będzie Włoch Lorenzo Micelli.

W sobotę na oficjalnej stronie internetowej klubu opublikowano zaś listę siatkarek, które odchodzą z sopockiej ekipy. Znalazły się na niej: Mariola Zenik (Atom potwierdza, że przyjęła ofertę Chemika Police), Brizitka MolnarKimberly HillJudith Pietersen i Bojana Radulović.

Za Molnar w Sopocie nikt tęsknić nie będzieZa Molnar w Sopocie nikt tęsknić nie będzie
Jedynym dotychczas ogłoszonym transferem jest pozyskanie Mai Tokarskiej. O kolejnych pozyskanych zawodniczkach klub na poinformować niebawem. Na najbliższy wtorek zaplanowano konferencję prasową, na której przedstawiony zostanie skład na nowy sezon. Wcześniej jednak do publicznej wiadomości podane zostanie jeszcze jedno nowe w zespole nazwisko. Czy kolejnym wzmocnieniem okaże się Agata Durajczyk, która oficjalnie rozstała się już z Beef Master Budowlanymi Łódź i wiązana jest właśnie z Atomem Treflem?

W ostatnich dniach kontrakt z brązowym medalistą mistrzostw Polski przedłużyły: Klaudia Kaczorowska i Charlotte Leys.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!

Czy Atom Trefl Sopot w nowym sezonie powalczy o medale Orlen Ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • gerth Zgłoś
  Paulina Maj postanowiła zgnić w górach pod okiem wuefisty Serwińskiego, z kadry już wypadła co zapewne wuefiste bardzo cieszy bo nie będzie musiała z nim wymyślać jakichś wymówek
  Czytaj całość
  (proszę prześledzić - większość postMuszynianek wykręca się od gry w kadrze - skażona, spaczona mentalność), szkoda, trudno, niech gniją w pokoju.Zenik mnie denerwowała choć nie wiem czy Durajczyk nie okaże się za słaba na Atom. Strasz miała sezon fatalny - pytanie czy anomalią był 2012r czy 2013r?Teraz powinno być lepiej Zaroślińska i Tokarska to jak dla mnie spełnienie marzeń ;-)) ma dojść jeszcze Havlickowa.Balast w postaci Pietersen, Molnar, Radulowic został zrzucony, Ania Podolec raczej też powinna sobie poszukać innej drużyny (ponoć klub sponsorowany przez rzeżnie jest zainteresowany)ps. Idiotyczna ankieta. Kto niby miałby zagrozić Atomowi w walce o medale? Beef Master, Muszynianka czy przetrącony Banimex? W nowym sezonie będzie się liczył tylko Chemik, Atom i może jeszcze Impel (o ile ogłosi dobre transfery)
  • steffen Zgłoś
   Jedynie odejścia Marioli trochę żałuję, reszta nic wielkiego nie pokazała, a nawet zawiodła, bo w końcu nie po to się zatrudnia cudzoziemki by grały przeciętnie, a czasem wręcz
   Czytaj całość
   słabo.A gdyby za Mariolę wróciła Paulina Maj lub przyszła Kryśka Strasz to byłbym bardzo zadowolony.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL