Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Transfery w Serie A: Mario i ter Horst w Coprze Piacenza, Urnaut wzmocnił Andreoli Latina

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
[tag=7659]Copra Elior Piacenza[/tag] kontynuuje odbudowę zespołu po odejściu swoich najlepszych siatkarzy, a podporą defensywy ma być libero reprezentacji Brazylii, [tag=22945]Mario Da Silva Pedreira Junior[/tag].

32-letni Mario przeszedł do klubu z Piacenzy z RJX Rio de Janeiro. Oprócz Brazylijczyka do Copry dołączył urodzony w 1991 roku holenderski przyjmujący Thijs ter Horst, który ostatnie trzy sezony spędził w Calzedonii Werona.


Po roku przerwy do Serie A wraca słoweński przyjmujący Tine Urnaut, który będzie występował w Andreoli Latina. Słoweniec w poprzednim sezonie grał w tureckim Arkasie Izmir.

Również długo poza ligą włoską nie wytrzymał Francuz Guillaume Quesque, który podpisał kontrakt z ekipą Vero Volley Monza. Francuski przyjmujący w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Casy Modena i Jarosławicza Jarosław.

Lube Banca Macerata potwierdziła przyjście do klubu z Exprivii Molfetta atakującego Giulio Sabbiego, który będzie miał za zadanie zastąpić Iwana Zajcewa.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!

Transfery w Serie A: Nemec następcą Sokołowa w Trento, Randazzo w Altotevere, trzech nowych w PiacenzyŁukasz Żygadło wraca do Trentino Volley!

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL