Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gracze PGE Skry autorami akcji 1. kolejki Ligi Mistrzów według CEV!

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Europejska Federacja Siatkówki wybrała pięć najlepszych akcji 1. kolejki Ligi Mistrzów. Triumfatorami tego prestiżowego zestawienia zostali gracze PGE skry Bełchatów!

Włodarze Europejskiej Federacji Siatkówki (CEV) uznali, że akcja bełchatowskiego duetu Nicolas Uriarte - Facundo Conte z meczu Jihostroj Czeskie Budziejowice - PGE Skra była najefektowniejszym zagraniem wykonanym podczas pierwszej kolejki spotkań Ligi Mistrzów. W zestawieniu znaleźli się także: Tomas Kmet (Berlin Recycling Volleys), Danijel Koncilja (Aich/Dob Posojilnica), Andrew Hein (Hypo Tirol Innsbruck) i Artem Smoliar (Biełogorie Biełgorod).

Zobacz 5 najlepszych akcji 1. kolejki Ligi Mistrzów:

Szóstka 1. kolejki Ligi Mistrzów 2014/15

Który z zawodników, był Twoim zdaniem autorem akcji kolejki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • art87 Zgłoś
  Dokładnie to wybrano 5 najlepszych akcji meczu PRZY SIATCE a nie 5 najlepszych akcji meczu w ogóle.Moim zdaniem wszystkich przebił Andrew Hein z Hypo Tirol Innsbruck - to ten blokujący
  Czytaj całość
  jedną ręką (akcja nr 3). Jednak ci, co głosowali chyba nie przyglądali sie specjalnie video, bo (oczywiście) 80% jest na duet ze "Skry"
  • Basil Zgłoś
   Uriarte ma naprawdę fajne momenty choć w sumie nic dziwnego bo od Konrada Piechockiego dostał zespół idealnie skomponowany do stylu gry jaki preferuje. Tak naprawdę Skra może odpuścić
   Czytaj całość
   przyszłoroczne transfery i skupić się na przedłużeniu kontraktów z Argentyńczykami - nikogo lepszego nie uda im się ściągnąć. Resovię czeka przebudowa, Zaksa znajduje się na zakręcie, Jastrzębski pewnie znowu wymieni kluczowe ogniwa - niewiele zespołów ma taki komfort jak Skra Bełchatów.
   • Miasto mistrzów - Kielce Zgłoś
    Blok jedną ręką pięknie to wygląda.Ośmieszenie rywala mu wyszło bardzo efektownie,ale akcja Skry też kapitalna w tempo.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL