Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiana warty w SK banku Legionovii Legionowo?

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
W poniedziałek w mediach pojawiła się informacja o zwolnieniu szkoleniowca klubu - Macieja Kosmola. Jego miejsce zająć ma dotychczasowy asystent.

Jak ustalił portal SportoweFakty.pl na razie do żadnych istotnych zmian w sztabie szkoleniowym SK banku Legionovii Legionowo nie doszło. Jeszcze w poniedziałek obecny opiekun pierwszej drużyny ma się spotkać z zarządem klubu.

Maciej Kosmol zespół spod Warszawy prowadzi od początku sezonu 2013/2014. Wcześniej wieloletni statystyk i asystent był opiekunem siatkarek Budowlanych Łódź.

Jego asystentem jest Robert Strzałkowski, który według doniesień prasowych ma teraz przejąć ekipę z Legionowa. SK bank Legionovia, mimo że przed sezonem pozyskała kilka wartościowych zawodniczek, w 9 meczach aktualnych rozgrywek zdobyła zaledwie 8 punktów.

Cy Maciej Kosmol powinien pozostać na stanowisku pierwszego trenera SK banku Legionovii Legionowo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.
Komentarze (4):
 • Marlon_Brandon Zgłoś
  W tym klubie to nigdy nie będzie normalnie. Pierwsze oswiadczenie brzmiało :Zarząd klubu oświadcza, że dnia 29 listopada za porozumieniem stron rozwiązał umowę z dotychczasowym
  Czytaj całość
  szkoleniowcem Maciejem Kosmolem. Najbliższe treningi prowadził będzie obecny drugi trener Robert Strzałkowski.Kolejne informacje w przedmiotowej sprawie publikowane będą na oficjalnej stronie klubowej.Zarząd Legionovia SAa teraz zostało zmienione na : Zarząd Legionovia SA wspólnie z trenerem Maciejem Kosmolem podjęli decyzję o zakończeniu współpracy. Tym samym Maciej Kosmol przestał być szkoleniowcem drużyny SK bank Legionovia Legionowo. Doceniając osiągnięcia i sukcesy Zarząd Legionovia SA chciałby podziękować trenerowi za zaangażowanie, ciężką pracę i wielki trud poświęcone zespołowi przez ostatnie półtora roku, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej karierze.Zarząd Legionovia SA informuje również, że drużynę SK bank Legionovia Legionowo poprowadzi Robert Strzałkowski.Zarząd Legionovia SACiekawe czy jak się obudzę rano to coś mnie zaskoczy ale w Legionovii już nic zaskakiwać nie powinno ;)
  • jureczek Zgłoś
   Jak podaje PS Strzałkowski, to trener na chwilę. Legionovia myśli o Wiktorowiczu, albo o jakimś trenerze zagranicznym.
   • Marlon_Brandon Zgłoś
    Jest potwierdzenie. Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdanie czyżby jednak kto inny a nie p. Strzałkowski docelowo trenerem ?
    Czytaj całość
    http://www.legionovia.pl/legionoviasa/oficjalne-oswiadczenie-legionovia-sa/
    Wszystkie komentarze (4)
    Komentarze (4)
    ×
    Maciej Kosmol
    NajnowszeWyniki meczów
    Pokaż więcej
    PRZEJDŹ NA WP.PL