Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Arvydas Miseikis rozwiązał kontrakt z Effectorem Kielce

Łukasz Miśko
Łukasz Miśko
Arvydas Misiekis rozwiązał kontrakt z Effectorem Kielce. Litwin ma przenieść się do ligi francuskiej, gdzie reprezentować będzie barwy klubu z Rennes.

Gdy w kieleckim zespole, z uwagi na kontuzje Bartosza Krzyśka i Sławomira Jungiewicza, zabrakło atakującego, władze klubu zdecydowały się sięgnąć po Litwina Arvydasa Miseikisa i podpisały z nim umowę. 27-letni siatkarz w poprzednich latach udanie występował w lidze francuskiej, do której znów się przenosi.


Według francuskich mediów, Miseikis uzgodnił warunki umowy z Rennes Volley 35, w którym to udanie występował w latach 2013-2014. W zespole zastąpić ma dobrze znanego polskim kibicom Brooka Billingsa, gdyż ten z powodów osobistych, zdecydował się rozwiązać umowę z francuskim klubem.

Działacze z Rennes otwarcie przyznają, iż są w trakcie finalizacji ligowych formalności i mają nadzieję, że ich nowy zawodnik zostanie uprawniony do gry już w najbliższą sobotę (13.12.2014), gdzie ich drużyna na własnym parkiecie podejmować będzie ekipę Asnières Volley.

W międzyczasie władze Effectora Kielce testują byłego reprezentanta Kuby, Jorge Luisa Sancheza Salgado, który gra na pozycji przyjmującego.

Czy Arvydas Miseikis udanie spełnił swoje zadanie w Effectorze Kielce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

 • Czar Zgłoś
  Patrząc jak grał to nawet kogoś obiecującego z juniorów - przynajmniej by się chłopak ograł a korzyść dla klubu ta sama.
  • Basil Zgłoś
   Ale on był tylko na wypełnienie luki po Jungiewiczu... Zresztą nie dziwię mu się - 27 lat na karku, perspektywy na karierę raczej marne bo i talentu trochę brakuje więc i ambicje
   Czytaj całość
   niepotrzebne to chyba lepiej za podobne pieniądze grać w słabych rozgrywkach za to w pięknej Francji zamiast kisić się w obskurnych Kielcach...
   • rbk17 Zgłoś
    Podrzędny siatkarz wątpliwej klasy w podrzędnym klubie Plusligi, który ściąga szrot zarówno krajowy jak i zagraniczny.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL