Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Brazylijczyk selekcjonerem reprezentacji Polski kobiet?

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
Członkowie Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej określili na poniedziałkowym posiedzeniu oczekiwania względem następcy Piotra Makowskiego.

Zgodnie ze słowami Pawła Papke i Witolda Romana nowy opiekun drużyny narodowej kobiet przede wszystkim skupić będzie musiał się na walce o awans do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Po zakończeniu kwalifikacji ocenie poddana będzie realizacja przez selekcjonera tego konkretnego zadania.

W podanej w poniedziałek do publicznej wiadomości informacji prasowej PZPS zdradza, że grupa ekspertów pracująca nad wyłonieniem kandydatów na wakujące po Piotrze Makowskim stanowisko otrzymała propozycje z: Polski, Argentyny, Brazylii i Włoch.

Podczas posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej uzupełniono również skład Prezydium o Andrzeja Ladzińskiego. Z kolei Jacek Kasprzyk mianowany został wiceprezesem PZPS ds. szkoleniowych.

Na konkurs nie mamy czasu - rozmowa z Pawłem Papke, prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Selekcjonerem reprezentacji Polski kobiet zostać powinien:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • MWflower Zgłoś
  W Rio/nawet jeżeli awansujemy/to i tak nic nie ugramy.Czy nie warto więc postawić na umiejętności i ambicję trenera zamiast szukać nazwiska oraz na zawodniczki,którym się chce/bez
  Czytaj całość
  natarczywego namawiania/.Dać im trochę czasu nie żądając sukcesów za rok.A obserwować przede wszystkim zawodniczki biedniejszych klubów,bo to tam są talenty,które do tego grają.Co da trenerowi obserwacja gry zawodniczek Polic? Dla mnie nic,bo reprezentacji Serbii nie budujemy,a nasze gwiazdki tam grające raczej szansy na grę w naszej reprezentacji albo nie mają,albo nie chcą mieć.
  • Jab Zgłoś
   Gra w kadrze jest odskocznią do lepszych zarobków i często do świetnych kontraktów zagranicznych .U nas sprawy się komplikują bo potencjalne kadrowiczki nie mają już takich aspiracji i
   Czytaj całość
   ambicji . Zarabiają dużo , uznają taki stan rzeczy za optymalny i często kadrze oddały już swoje najlepsze lata kariery.Zmuszanie ich do gry w reprezentacji jest głupie i zwyczajnie prawnie niedozwolone .To czy jakaś zawodniczka zagra w reprezentacji zależy tylko od niej i nie musi szukać wymówek , wystarczy że powie nie .
   • Macka Zgłoś
    Tutaj trzeba kogoś z autorytetem i z doświadczeniem. kogoś to przyjdzie i poukłada naszą grę. Tym bardziej, ze do oglądania rozgrywek Orlen Ligi pozostaje co raz mniej czasu, a co za
    Czytaj całość
    tym idzie co raz mniej czasu na obserwacje potencjalnych kadrowiczek. Zacznie związek traktować kadrę żeńską jak kadrę męską to będzie normalnie i powoli będą sukcesy
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL