Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Spore zmiany w Jastrzębskim Węglu, sześciu zawodników na pewno odchodzi

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Na środowej konferencji prasowej prezes Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki poinformował, że drużynę na pewno opuszcza aż sześciu zawodników. Wśród nich są m.in. Alen Pajenk i Damian Wojtaszek.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zajęli czwarte miejsce w PlusLidze, przegrywając w pięciu spotkaniach brązowy medal z PGE Skrą Bełchatów. Wiadomo już, że w sezonie 2015/2016 klub czekają spore zmiany.


Jak poinformował na konferencji prasowej prezes Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki, z zespołem na pewno pożegna się sześciu siatkarzy. Wśród nich są Dmytro Filippov, Denis Kaliberda, Alen Pajenk, Mateusz Malinowski, Guillaume Quesque oraz Damian Wojtaszek. Ten ostatni ma przenieść się do Asseco Resovii Rzeszów.

Nie wiadomo również, co dalej ze szkoleniowcem ekipy z Jastrzębia-Zdroju. - Słyszałem już wiele nazwisk, Mark Lebedew, Roberto Piazza... Nie podpisaliśmy jeszcze umowy z żadnym trenerem. Dajemy sobie czas - przyznał Grodecki.

Ważne kontrakty z jastrzębską drużyną posiadają: Michał Łasko, Michał MasnyGrzegorz Kosok, Jakub Popiwczak, Mateusz Kańczok oraz Konrad Formela. Z pozostałymi siatkarzami, w tym ze Zbigniewem Bartmanem rozmowy będą prowadzone w czerwcu.

Brazylijskie media: Mauricio Borges Almeida da Silva wzmocni Jastrzębski Węgiel

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL