Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zack La Cavera nowym atakującym Cerrad Czarnych Radom

Agata Kołacz
Agata Kołacz
Cerrad Czarni Radom pozyskali nowego atakującego. Miejsce Mikko Oivanena zajmie Zack La Cavera, leworęczny Amerykanin, który został wybrany MVP rozgrywek w lidze uniwersyteckiej.

Nowy zawodnik Cerrad Czarnych Radom w minionym sezonie reprezentował Uniwersytet Kalifornijski Irvine. Jego dobra dyspozycja nie tylko w ataku, ale również w zagrywce czy bloku spowodowała, że Zack La Cavera wybrany został najlepszym graczem ligi. W swoim dorobku sportowym posiada również tytuł mistrza USA juniorów zdobyty w 2011 roku.

- Zak La Cavera to bardzo ciekawy, dobrze wyszkolony, posiadający szereg atutów leworęczny atakujący. Jestem przekonany, że wniesie wiele dobrego do naszej drużyny - zapewnia Mariusz Szyszko. Prezes klubu podkreśla, że nowego siatkarza wskazał osobiście Raul Lozano.

Zak La Cavera o miejsce w pierwszej "szóstce" rywalizować będzie z Bartłomiejem Bołądziem, również leworęcznym zawodnikiem.

Papke dla WP: Młodym brakuje hymnu i kibiców

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • iMac Zgłoś
  Wszystko w porządku ale on nie byl najlepszym graczem ligi i jesli kogos to interesuje to polecam poszukac na avca volleyball awards 2015
  • plusik Zgłoś
   Dobry ruch. Trzeba szukać młodych i zdolnych. Koniecznie jeszcze libero (Adam na drugiego), przyjmujący (za Dirka), drugi sypacz ale dobry, bo Kampa jest czytelny i niestabilny (za
   Czytaj całość
   Michała). I będzie dobrze!
   • jaet Zgłoś
    Sander jako gracz akademicki został MVP finałów LŚ i wszyscy byli w szoku, bo nikt o nim wcześniej nie słyszał. Bardzo ciekawy ruch radomian i trenera Lozano.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL