Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grzegorz Wójtowicz znalazł nowy klub

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Minionego sezonu 2014/2015 Grzegorz Wójtowicz nie może zaliczyć do bardzo udanych, nie mógł on bowiem liczyć na dużo minut w szeregach MKS-u Banimex Będzin.

Grzegorz Wójtowicz występował w MKS-ie Banimex Będzin począwszy od roku 2011, gdy został wypożyczony z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Po wygaśnięciu umowy o wypożyczeniu Wójtowicz zdecydował się pozostać w Będzinie. Wtedy zespół występował w I lidze, a w sezonie 2013/2014 przyjmujący był mocnym punktem drużyny.


Z kolei w sezonie 2014/2015 będzinianie walczyli na parkietach PlusLigi. W minionych rozgrywkach Grzegorz Wójtowicz nie znalazł pewnego miejsca w składzie, pełniąc rolę rezerwowego, rozegrał on tylko 29 setów, w trakcie których zdobył 13 "oczek".

Po zakończeniu sezonu jedną z pierwszych decyzji zarządu było nieprzedłużanie dalszej współpracy z czterema zawodnikami, w tym z Wójtowiczem. Przyjmujący znalazł nowy klub, a jest nim Aluron Virtu Warta Zawiercie, występujący na poziomie I ligi.

Tym samym Wójtowicz jest kolejnym ex-będzinianinem, który zdecydował się na przejście do Warty. Wcześniej byli to między innymi środkowy Bartosz Dzierżanowski, rozgrywający Mateusz Leszczawski, przyjmujący Marcin Kantor i Maciej Janikowski, którzy również będą reprezentować barwy zawierciańskiej drużyny w sezonie 2015/2016.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL