Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LŚ 2015: Zmiany w składzie Polaków na mecze z USA

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
W piątek oraz sobotę w Krakowie reprezentacja Polski zmierzy się z Amerykanami. W składzie Biało-Czerwonych doszło do dwóch zmian.

Po trzytygodniowej podróży do USA, Rosji oraz Iranu, reprezentacja Polski powróciła do kraju, gdzie w piątek i sobotę rozegra pojedynki z Amerykanami. Mecze w krakowskiej Tauron Arenie zakończą grupowe zmagania tegorocznej Ligi Światowej. Polacy wciąż muszą walczyć o awans do Final Six.


Szkoleniowiec Biało-Czerwonych zdecydował się na dwie zmiany w składzie swojej drużyny na najbliższe spotkania. Z meczowej czternastki wypadli: środkowy Marcin Możdżonek oraz przyjmujący Bartosz Bednorz. W ich miejsce trener Stephane Antiga zdecydował się desygnować do gry siatkarzy, którzy jeszcze kilka dni temu rywalizowali podczas Igrzysk Europejskich w Baku. Mowa o przyjmującym Arturze Szalpuku oraz atakującym Dawidzie Konarskim

Nie wiadomo jeszcze, czy przeciwko reprezentacji USA wystąpi inny z atakujących Bartosz Kurek. Zawodnik podczas pobytu w Teheranie nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z gry w meczach z Irańczykami. Po powrocie do Polski, siatkarz odbywał normalne treningi z całą drużyną.

Skład reprezentacji Polski na mecze z USA (3-4.07):

Rozgrywający:Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz  

Atakujący: Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Jakub Jarosz  

Środkowi:Mateusz Bieniek, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona 

Przyjmujący: Artur Szalpuk, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Rafał Buszek  

Libero:Paweł Zatorski, Piotr Gacek 

Czy reprezentacja Polski pokona w piątek Amerykanów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL