Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzysztof Wierzbowski znalazł nowego pracodawcę

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Krzysztof Wierzbowski po dwóch latach spędzonych w Lotosie Treflu Gdańsk pożegnał się z Trójmiastem. W niedzielę ogłoszono jego transfer do nowego klubu.

Krzysztof Wierzbowski w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Effectora Kielce. Przyjmujący jest wychowankiem Metra Warszawa, później występował był zawodnikiem takich klubów jak AZS Częstochowa, AZS Politechnika Warszawska oraz Lotos Trefl Gdańsk. W AZS PW pod wodzą Jakuba Bednaruka przez jakiś czas pełnił funkcję kapitana zespołu.

27-letni przyjmujący po dwóch latach opuścił zespół aktualnych wicemistrzów Polski. O ile w pierwszym sezonie zdarzało mu się wystąpić w wielu spotkaniach w barwach gdańskiego zespołu, o tyle w ostatnich rozgrywkach pojawiał się na placu gry sporadycznie (w sporej mierze jego plany pokrzyżowała kontuzja).

Holmes, Borovnjak, Lipiński i inni, czyli faceci wciąż do wzięcia

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • stary kibic Zgłoś
  Miejsce powinien mieć pewne. U Anastasiego szóstka się nie zmienia - chyba, że zdarzy się kontuzja. Schwarz, mimo że miał słabsze okresy, nie był zmieniany, więc Wierzbowski raczej
  Czytaj całość
  nie miał szans na grę. A we wcześniejszym sezonie cały Lotos grał fatalnie.Wierzbowski ma najlepszy siatkarski wiek, więc powinien dać dużo drużynie.
  • Tomek. Zgłoś
   Może się odrodzi bo w jego pierwszym sezonie w Lotosie jak grał to nie pokazywał nic nadzwyczajnego, a w kolejnym po prostu przegrał rywalizacje

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL