Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Luciano de Cecco: Graliśmy jak równy z równym

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Reprezentacja Argentyny potwierdziła dobrą formę w starciu z mistrzami świata. Choć podopieczni Julio Velasco przegrali w czterech setach, postawili trudne warunki reprezentacji Polski.

- Polska zagrała bardzo dobrą siatkówkę, ale jestem zadowolony także z mojego zespołu. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, a to kolejny krok do poprawy i dalszego rozwoju w tym turnieju - cieszył się po meczu Julio Velasco.

Reprezentacja Argentyny ma na koncie dwie wygrane, wcześniej odprawiła Iran oraz Izrael. - Być może zabrakło nam dwóch piłek, żeby doprowadzić do piątego seta, ale to było mimo wszystko dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Wciąż popełniamy błędy, których możemy uniknąć. Musimy je wyeliminować w starciach z drużynami grającymi bardzo fizycznie. Szansę na wygraną z takimi przeciwnikami będziemy mieli tylko wtedy, kiedy będziemy szybko atakować, dobrze bronić i przyjmować oraz wystrzegać się błędów. Mam nadzieję, że z Rosją zagramy lepiej - zapewnił szkoleniowiec.

- Oprócz pierwszego seta, zagraliśmy jak równy z równym w starciu z jednym z najsilniejszych zespołów na świecie - cieszył się Luciano De Cecco.

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL