Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LM: Znamy dokładne daty i godziny rozpoczęcia meczów polskich drużyn

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (CEV) podała dokładne daty i godziny rozpoczęcia meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń. W rozgrywkach uczestniczy aż sześć polskich drużyn.

Większość spotkań ułożona została tak, aby mecze polskich drużyn nie nachodziły na siebie czasowo, by kibice mogli wszystko obejrzeć. Wyjątkiem są tylko ostatnie kolejki w grupach, kiedy to zgodnie z wytycznymi od CEV należy rozegrać wszystkie spotkania jednego dnia. 

Kobiece rozgrywki rozpoczną się już 27 października, zaś mężczyźni przystąpią do rywalizacji tydzień później. Między meczami czwartej i piątej kolejki jest przewidziana miesięczna przerwa w związku z turniejami kwalifikacyjnymi do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Terminarze polskich klubów w Lidze Mistrzów

  • Asseco Resovia Rzeszów:

Asseco Resovia -Dragons Lugano - 04.11.2015 (środa), godz. 18:00,
Tomis Constanta - Asseco Resovia - 17.11.2015 (wtorek), godz. 17:00,
Asseco Resovia -Volley behappy2 Asse-Lennik - 02.12.2015 (środa), godz. 18:00,
Volley behappy2 Asse-Lennik - Asseco Resovia - 16.12.2015 (środa), godz. 20:30,
Asseco Resovia - Tomis Constanta - 20.01.2016 (środa), godz. 20:30,
Dragons Lugano - Asseco Resovia - 26.01.2016 (wtorek), godz 19:30.

  • PGE Skra Bełchatów:

Dukla Liberec - PGE Skra - 05.11.2015 (czwartek), godz 18:00,
PGE Skra -Cucine Lube Civitanova - 18.11.2015 (środa), godz. 18:00,
PGE Skra -Knack Roeselare - 01.12.2015 (wtorek), godz. 18:00,
Knack Roeselare - PGE Skra - 15.12.2015 (wtorek), godz. 20:30,
Cucine Lube Civitanova - PGE Skra - 20.01.2016 (środa), godz. 20:30,
PGE Skra - Dukla Liberec - 26.01.2016 (wtorek), godz. 18:00.


Lotos Trefl - Vojvodina Nowy Sad - 03.11.2015 (wtorek), godz. 18:00,
Modena Volley - Lotos Trefl - 19.11.2015 (czwartek), godz 20:30,
ACH Volley Lublana - Lotos Trefl - 03.12.2015 (czwartek), godz. 18:00,
Lotos Trefl - ACH Volley Lublana - 15.12.2015 (wtorek), godz. 18:00,
Lotos Trefl - Modena Volley - 21.01.2016 (czwartek), godz. 18:00,
Vojvodina Nowy Sad - Lotos Trefl - 26.01.2016 (wtorek), godz. 20:00.

  • PGE Atom Trefl Sopot:

Calcit Lublana - PGE Atom Trefl - 29.10.2015 (czwartek), godz. 20:00,
PGE Atom Trefl -VakifBank Stambuł - 10.11.2015 (wtorek), godz. 18:00,
PGE Atom Trefl -Igor Gorgonzola Novara - 24.11.2015 (wtorek), godz. 18:00,
Igor Gorgonzola Novara - PGE Atom Trefl - 09.12.2015 (środa), godz. 20:30,
VakifBank Stambuł - PGE Atom Trefl - 20.01.2016 (środa), godz. 18:00,
PGE Atom Trefl - Calcit Lublana - 27.01.2016 (środa), godz. 18:00. 


Chemik - Agel Prościejów 28.10.2015 (środa), godz. 18:00,
Pomi Casalmaggiore - Chemik - 11.11.2015 (środa), godz. 20:30,
Eczacibasi Vitra Stambuł - Chemik - 26.11.2015 (czwartek), godz. 16:00,
Chemik - Eczacibasi Vitra Stambuł - 10.12.2015 (czwartek), godz. 18:00,
Chemik - Pomi Casalmaggiore - 20.01.2016 (środa), godz. 18:00,
Agel Prościejów - Chemik - 27.01.2016 (środa), godz. 16:30.

  • Impel Wrocław:

Telekom Baku - Impel - 29.10.2015 (czwartek), godz. 14:00,
Impel - SC Dresdner - 11.11.2015 (środa), 18:00,
Fenerbahce SK Stambuł  - Impel - 25.11.2015 (środa), godz. 18:00,
Impel - Fenerbahce SK Stambuł - 09.12.2015 (środa), godz. 18:00,
SC Dresdner - Impel - 20.01.2016 (środa), godz. 19:00,
Impel - Telekom Baku - 27.01.2016 (środa), godz. 20:30. 

Wszystkie godziny podane są według czasu polskiego. 

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL