Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polskie i zagraniczne drużyny powalczą o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza

Anna Kardas
Anna Kardas
W dniach 1-4 października w Raciborzu odbywać się będzie II Międzynarodowy Turniej Siatkarski o Puchar Prezydenta Miasta. W rozgrywkach weźmie udział sześć drużyn: trzy z Polski i tyle samo z zagranicy.

Do rywalizacji przystąpią: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel, Effector Kielce, Dukla Liberec (mistrz Czech), Berlin Recycling Volleys (wicemistrz Niemiec) oraz Shandong Shanghai (wicemistrz Chin). W ramach zawodów rozegranych zostanie łącznie dziewięć spotkań, przy czym poszczególne mecze odbywać się będą na parkietach Areny RAFAKO w Raciborzu oraz Hali Sportowej w Rudniku.

Stawka zespołów biorących udział w turnieju podzielona zostanie na dwie grupy, przy czym zespołowi kędzierzyńskiej ZAKSY przyjdzie zmierzyć się z drużynami Effectora Kielce oraz Shandong Shanghai. Jastrzębski Węgiel zagra natomiast z ekipą z Berlina i Liberca. Zwycięzcy swoich grup spotkają się w niedzielę, czwartego października w finale turnieju.

Podczas rozgrywek przyznawane będą również nagrody indywidualne. Wstęp na wszystkie mecze odbywać się będzie nieodpłatnie. Dla drużyn z PlusLigi turniej będzie jednym z etapów przygotowawczych do nowego sezonu.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL