Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stephane Antiga: Jesteśmy gotowi na kolejną rundę w Tokio

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Reprezentacja Polski pokonała w piątek Australię bez straty seta, odnosząc swoją ósmą wygraną w turnieju. Według selekcjonera Stephane'a Antigi, Biało-Czerwoni są gotowi na walkę w decydującej odsłonie Pucharu Świata.

- Podeszliśmy do meczu z Australijczykami bardzo poważnie. Szczególnie dobrze radziliśmy sobie na zagrywce, czyli w elemencie, na który zwracaliśmy uwagę podczas treningów tutaj. Ponadto praktycznie wszyscy moi podopieczni pojawili się w piątek na boisku. Jestem bardzo radosny po tych trzech meczach w Toyamie i myślę, że jesteśmy gotowi na kolejną rundę w Tokio, która jest bardzo ważna - stwierdził Antiga.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa z Australią. Zrobiliśmy to, co było konieczne, i jesteśmy szczęśliwi, że mamy na swoim koncie osiem wygranych przed ostatnią fazą turnieju. W kolejnym spotkaniu będziemy mieli do czynienia z jedną z najlepszych drużyn na świecie, ale nie obawiamy się jej i jedziemy do Tokio, żeby zwyciężyć! - zapowiedział kapitan polskiego zespołu, Michał Kubiak.

#dziejesiewsporcie: świetna reklama z udziałem Neuera

Czy uważasz, że Polacy pokonają Amerykanów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • panda25 Zgłoś
  Przyznam, że przed 2 fazą, analizując zestaw drużyn, mecz z Australią wydawał się najtrudniejszy. Po raz kolejny okazało się, że rzeczywistość lubi płatać psikusa, bowiem mecz z
  Czytaj całość
  Australią okazał się - nie lekceważąc przeciwnika - najłatwiejszy. Bardzo dobre zakończenie tej fazy patrząc na przygotowanie do najważniejszych w tej chwili meczów. Niech moc (zagrywki) będzie z nami! :-)

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL