Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Najlepsze akcje pierwszej kolejki Ligi Mistrzyń (wideo)

Monika Skrzyniarz
Monika Skrzyniarz
Europejska Federacja Piłki Siatkowej CEV, wybrała najlepsze akcje pierwszej kolejki Ligi Mistrzyń. Nie zabrakło polskich akcentów.

Po każdej rozegranej kolejce zarówno Ligi Mistrzów jak i  Ligi Mistrzyń, Europejska Federacja Piłki Siatkowej CEV wyróżnia najciekawsze ich zdaniem akcje. 

W pierwszym tegorocznym zestawieniu nie zabrakło polskich akcentów. Helena Havelkova grająca w drużynie Chemika Police uplasowała się na drugim miejscu dzięki swojej efektownej dobitce na lewym skrzydle w starciu z Agelem Prościejów. Wyprzedziła między innymi Jewgenię UkołowąChristiane Furst oraz Michelle Bartsch. Jedynie Aleksandra Crncević okazała się lepsza od Czeszki.

Poza wyróżnieniem pojedynczej akcji Havelkowej, CEV znalazło dla niej miejsce w drużynie marzeń pierwszej kolejki spotkań.

 

Dodatkowo siatkarki występujące w prestiżowych rozgrywkach Champions League niejednokrotnie pokazywały również, że ofiarna gra w obronie nie jest im obca. Na potwierdzenie CEV zebrało pięć najciekawszych obron kolejki. Po raz kolejny wyróżniona została polska ekipa prowadzona przez Giuseppe Cuccariniego

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL