Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LM: Ułatwione zadanie Lotosu Trefla Gdańsk? DHL Modena może zagrać bez swojej największej gwiazdy

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Wicemistrz Włoch, DHL Modena, w drugiej kolejce Ligi Mistrzów zagra z polskim Lotosem Treflem Gdańsk, ale najprawdopodobniej przystąpi do tej potyczki osłabiony brakiem swojej największej gwiazdy, Earvina N'Gapetha.

24-letni Francuz N'Gapeth, którego zabrakło już w składzie DHL na niedzielny mecz Serie A przeciwko Revivre Milano, we wtorek został oficjalnie zawieszony przez swój klub na czas nieokreślony za potrącenie w nocy z 5 na 6 listopada 2015 roku trzech osób i ucieczkę z miejsca wypadku. Dopiero następnego dnia sportowiec przyznał się do tego zdarzenia i zgłosił się do prokuratury w Modenie.

W związku z tym bardzo prawdopodobne jest, że drużyna z Modeny będzie rywalizowała z Treflem Gdańsk w LM (czwartek, 19 listopada 2015 r., godz. 20:30) bez swojego gwiazdora, który ma za sobą bardzo dobry sezon reprezentacyjny (złote medale w Lidze Światowej i mistrzostwach Europy).

Do dyspozycji trenerowi Angelo Lorenzettiemu pozostało trzech przyjmujących, a mianowicie: Serbowie Nemanja Petrić i Milos Nikić oraz niedoświadczony Włoch Luca Sartoretti.

Czy uważasz, że Lotos Trefl Gdańsk pokona DHL Modena w Lidze Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL