Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zamiany gospodarzy w dwóch spotkaniach Orlen Ligi

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
W jednym meczu 10. oraz jednym 11. kolejki Orlen Ligi nastąpi zamiana gospodarza. W obu przypadkach dotyczy ona spotkań z udziałem Budowlanych Łódź.

Mecze 10. kolejki zaplanowano na środę 2 grudnia. Łodzianki miały wówczas zagrać na wyjeździe z Impelem Wrocław. Podjęto jednak decyzję, że mecz zostanie rozegrany w Atlas Arenie o godzinie 18:00. Dzień wcześniej w tej hali odbędzie się starcie Ligi Mistrzów pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Knack Roeselare.

Z kolei w 11. serii spotkań siatkarki Budowlanych miały zagrać u siebie z Tauronem MKS, ale w sobotę 5 grudnia łódzka hala będzie areną zmagań mistrzostw świata w Super Enduro. Zamieniono więc gospodarzy i tak oto drużyny z Łodzi oraz Dąbrowy Górniczej zagrają ze sobą mecz w poniedziałek 7 grudnia o godzinie 18:00 w Hali "Centrum".

Zanim w Orlen Lidze nastąpi przerwa na zgrupowanie reprezentacji, w Atlas Arenie odbędą się łącznie trzy spotkania z udziałem drużyny prowadzonej przez Jacka Pasińskiego. W sobotę 28 listopada Budowlane zmierzą się z Polskim Cukrem Muszynianka (godz 20:00), 4 dni później z Impelem, zaś 14 grudnia (poniedziałek) do Łodzi przyjedzie SK bank Legionovia Legionowo.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL