Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Seskim

Rezerwowe za późno weszły na parkiet. Oceny polskich siatkarek po meczu z Włochami wg WP SportoweFakty

 Redakcja
Redakcja
Po przegraniu dwóch pierwszych setów z Włoszkami, zmienniczki odmieniły obraz gry Polek. Ostatecznie ze zwycięstwa 3:2 i awansu do półfinału turnieju w Ankarze cieszyły się jednak rywalki. Jak zatem oceniliśmy Biało-Czerwone po tym starciu?

Oceny Polek za mecz z reprezentacją Włoch (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):
Izabela Bełcik - 2.5

Przy stanie 2:0 w setach dla Włoszek, o grze polskiej rozgrywającej nie można było powiedzieć zbyt wielu pozytywnych słów. W tym fragmencie meczu, podopieczne Marco Bonitty do większości akcji skakały podwójnym blokiem. Gdy rezerwowe zaczęły skuteczniej atakować, gra Bełcik uległa lekkiej poprawie. Wiele do życzenia pozostawiały jednak wystawy rozgrywającej przede wszystkim na środek siatki. Brak Joanny Wołosz na boisku był aż nadto widoczny. 

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

Buszek: każdy z nas przyjechał tu po wygraną


na Facebooku.

Komentarze (1):

 • gogo Zgłoś
  Polańska , Skowrońska, Maj, to są główne przyczyny słabego występu w Turcji, bo nie da się grać bez trzech siatkarek na boisku. Szkoda że nasi drewniani trenerzy dopiero po dwóch
  Czytaj całość
  najważniejszych setach w tych kwalifikacjach zrozumieli, że zmienniczki Krzos , Efimienko czy Tomsia są o klasę lepsze od tych które cały czas zawodziły !!!! Chociaż wątpie że zrozumieli, po prostu wstawili zmienniczki bez przekonania i tylko dlatego, żeby nikt im nie zarzucał, że nie próbują coś zmienić. Co to za trener który nie zna aktualnej formy i jakości swoich siatkarek ?

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL