Najnowsze Wyniki/Kalendarz
SeskimNewspix / Seskim

Rezerwowe za późno weszły na parkiet. Oceny polskich siatkarek po meczu z Włochami wg WP SportoweFakty

 Redakcja
Redakcja

Katarzyna Skowrońska-Dolata - 1

Szukając przyczyn porażki Polek w Ankarze, dłużej należy zatrzymać się przy nazwisku podstawowej atakującej kadry. Po dobrym meczu z Rosjankami, w dwóch kolejnych spotkaniach Skowrońska-Dolata spisała się zdecydowanie poniżej własnych możliwości. Starcie z Włochami atakująca Impela Wrocław rozpoczęła dobrze, ale po dwóch skutecznych atakach, jej efektywność diametralnie spadła. Trener Nawrocki stracił cierpliwość do podstawowej atakującej w połowie drugiego seta. Patrząc na to, jak później zaprezentowała się zmienniczka Berenika Tomsia, roszada na tej pozycji powinna nastąpić wcześniej. 

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • gogo Zgłoś
  Polańska , Skowrońska, Maj, to są główne przyczyny słabego występu w Turcji, bo nie da się grać bez trzech siatkarek na boisku. Szkoda że nasi drewniani trenerzy dopiero po dwóch
  Czytaj całość
  najważniejszych setach w tych kwalifikacjach zrozumieli, że zmienniczki Krzos , Efimienko czy Tomsia są o klasę lepsze od tych które cały czas zawodziły !!!! Chociaż wątpie że zrozumieli, po prostu wstawili zmienniczki bez przekonania i tylko dlatego, żeby nikt im nie zarzucał, że nie próbują coś zmienić. Co to za trener który nie zna aktualnej formy i jakości swoich siatkarek ?

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL