Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Poważne osłabienie Cerrad Czarnych Radom

Agata Kołacz
Agata Kołacz
W najbliższym czasie Raul Lozano nie będzie mógł skorzystać z usług podstawowego libero Cerrad Czarnych Radom. Ze względów zdrowotnych występ Nevena Majstorovicia jest wykluczony.

Serb zasłabł dzień po meczu z MKS-em Będzin i trafił do radomskiego szpitala. Do środy Neven Majstorović przebywał na obserwacji, podczas której przeszedł szereg badań. Powodem niedyspozycji był wirus. Lekarze zalecili zawodnikowi odpoczynek, dlatego wykluczony jest jego występ w starciu z BBTS-em Bielsko-Biała.

Najgorsze scenariusze zakładały, że siatkarz Cerrad Czarni Radom nie zagra do końca sezonu, jednak są szanse, że powróci na boisko szybciej. - Według najnowszych informacji Neven będzie odpoczywał od treningów przez co najmniej dwa tygodnie. Jest to jednak wersja optymistyczna. Zdrowie zawodnika jest priorytetem - skomentował Sławomir Monik, rzecznik prasowy radomskiego klubu.

Libero prawdopodobnie przejdzie jeszcze szczegółowe badania w Warszawie.

W związku z niedyspozycją Majstorovicia, Raul Lozano będzie miał do dyspozycji tylko Adam Kowalskiego. Pojedynek w Kielcach był dla 21-latka pierwszym w tym sezonie występem w pełnym wymiarze czasu. Piłkę do rozgrywającego dogrywał 15 razy, popełniając przy tym 1 błąd. Uzyskał 60 proc. przyjęcia pozytywnego i 27 perfekcyjnego.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL