Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Felipe Fonteles wolnym zawodnikiem. Wallace zmienił klub, Lucarelli zostaje w Funvic Taubate

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Brazylijski przyjmujący Felipe Fonteles nie przedłużył kontraktu na następny sezon z rodzimym zespołem Funvic Taubate i nie wiadomo, gdzie zagra w kolejnych rozgrywkach.

Fonteles po dwóch latach zdecydował się opuścić Funvic (półfinalista ligi brazylijskiej), gdyż ten klub zmuszony był ograniczyć budżet o około 15 procent, a zarazem wynagrodzenie reprezentanta Brazylii uległoby zmniejszeniu mniej i więcej o 10-15 procent.

- Rozmawialiśmy z nim o przedłużeniu umowy, ale nie przystał na naszą propozycję i obwieścił, że woli negocjować z innymi drużynami. Nie ma problemu. Teraz jest wolnym zawodnikiem - powiedział dyrektor zespołu z Taubate, Ricardo Navajas.

Urodzony w 1984 roku zawodnik w przeszłości występował w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle (2012-2013), z którą wywalczył wicemistrzostwo Polski, krajowy puchar oraz 4. miejsce w Lidze Mistrzów.

Niedawno Felipe Fonteles został powołany przez Bernardo Rezende do 18-osobowego składu kadry Canarinhos.

Natomiast umowy z Funvic Taubate przedłużyli Ricardo Lucarelli, Raphael Vieira de Oliveira, Isbel Mesa, Otavio Henrique Rodrigues Pintoi i Cezar Douglas, zaś do tej ekipy dołączyli Wallace De Souza i Eder Carbonera (obydwaj z Sady Cruzeiro), Mario Da Silva Pedreira Junior (San Jose Dos Campos) oraz Danilo Gelinski.

Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Felipe Fonteles wrócił do Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL